O firmě

Dovolím si tvrdit, že v roce 2012 doznal náš sortiment největších změn v celé historii naší firmy. Je to dáno přechodem na Evropskou legislativu a nutností nechat znovu schválit celý sortiment na EU certifikáty. Změna z národních certifikátů na EU certifikáty nám také dovolila velké množství různých inovací a změn v sortimentu, o kterých bychom Vás rádi na tomto místě informovali. 99% námi nabízeného sortimentu je scháleno dle EU norem. U výrobků, které nejsou schváleny dle EU norem se jedná o doprodej a tyto výrobky již nebudeme mít v dalších letech v naší nabídce. Výhodou EU certifkátů je možnost prodeje takového zboží, do všech státu Evropské unie.

Dýmovnice - do této sekce jsme přidali válcové dýmovnice Čmoudík a Ruční dýmové granáty (RDG). RDG jsou nejsilnější dýmovnice, které lze v Číně vyrobit a jejich efekt umocňuje fakt, že dým vychází z obou stran dýmovnice současně. RDG2 je menší z nabízených dýmovnic (45mm průměr) a je dostupná ve třech různých barevných varintách. RDG3 je velká bílá dýmovnice (50mm průměr) a je vhodná zejména k zadýmení větších ploch (paintball, military ... ).

Fontány - doplnili jsme do naší nabídky dva mixy, kdy v balení jsou dva různé druhy fontán.

Vulkány - nabídka kvalitních vulkánů po dlouhou dobu v našem sortimentu téměř zcela chyběla. V letošním roce máme v nabídce velice kvalitní vulkány 500g (výška efektu 6m) a 1000g (výška efektu 8m).

Římské svíce - v letošním roce jsme úplně změnili tuto kategorii a máme v nabídce 9 zcela nových druhů římských svící v nejžádanějších délkách a efektech.

Petardy se škrtací hlavičkou - na základě EU norem je zakázáno prodávat petardy se škrtací hlavičkou (pokud tato obsahuje výbuškové slože na bázi chlorečnanu a chloristanu např. nejpoužívanější KCL3). Petardy se škrtací hlavičkou mohou obsahovat jen černý prach, který ale bouchá velice málo v porovnání s KCL3. Například petarda K0203, když se naplní celá její dutinka černým prachem (1,5g) tak bouchne 4x méně než petarda K0203, ve které je jen 0,15g slože na bázi KCL3! Některé firmy určitě budou pokračovat v prodeji těchto „černoprachových = málo bouchacích“ petard, našim cílem však bylo a vždy bude, prodávat nejvyšší možnou kvalitu a proto u nás škrtací petardy po 31. 12. 2012 nekoupíte.

Petardy se zápalnou šňůrou - v těchto petardách může být použitá slož na bázi chlorečnanu a chloristanu (např. KCL3). Rozhodli jsme se, že budeme vyrábět jen petardy s nejvyšším možným množstvím složí vzhledem k velikosti petardy. V posledních několika letech byl velký tlak na cenu petard a z toho důvodu se cena některých petard držela velice nízko (např. K0203 100ks petard kolem 10Kč), při této ceně není možné vyrábět kvalitní petardy, které svou detonací odpovídají své velikosti. Naprosto jsme přepracovali technické řešení našich petard a výsledkem jsou velice silné petardy, které v porovnání se stejně velkými konkurečními petardami bouchají mnohem více (některé i 2-3x více)! Naší cestou je již několik let prodej kompaktů jen nejvyšší kvality a od letošního roku do tohoto segmentu přidáváme i petardy. Je na každém obchodníkovi, zda chce prodávat petardy, které opravdu bouchají a nemusí se za ně stydět, nebo chce prodávat petardy, které sice jsou trochu levnější, ale bouchají velice málo.

Bouchající koberce - tyto výrobky jsme po mnoho let neměli v nabídce. Až na základě četných žádostí našich zákazníků, jsme je opětovně zařadil do naší nabídky a pevně věříme, že vhodně doplní náš sortiment.

Sady raket - několik let jsme měli v nabídce stále stejné rakety a moc jsme nabídku v této sekci neměnili. V letošním roce jsme se rozhodli pro celkovou inovaci v tomto segmentu a všechny rakety, které nabízíme, mají nový design. Také jsme přidali několik zcela nových řad raket a to včetně největších volně prodejných raket R135 a R170. Tyto rakety jsou vyrobeny v chromové povrchové úpravě a jejich efekt odpovídá kulové pumě 3-4“!

Kompakty - to je po řadu let naše vlajková loď! V naší nabídce naleznete pouze výrobky nejvyšší kvality. V naši nabídce není ani jeden výrobek, který by nesplňoval nejpřísnější požadavky, které při výrobě a testování na kompakty klademe. Je pryč doba, kdy zákazníci kupovali v supermarketech nejlevnější kompakty a hlavním vodítkem pro nákup byly celkové rozměry výrobku. V dnešní době již zákazníci vyhledávají stále vyšší kvalitu efektu a jsou ochotni za tuto zaplatit více, než za kompakt, ve kterém je málo složí a má velice slabý efekt. Jako jedna z mála firem ve středoevropském regionu nemáme v naší nabídce žádný kompakt, který by neobsahoval maximální množství složí! Každý náš kompakt je vyráběn v maximální možné kvalitě a do každého moždíře je dáno tolik složí, kolik je maximálně možno do dané velikosti dát. Do žádného moždíře již není možno dát ani 1g složí navíc (při zachování bezpečnosti výrobku)! Na každém kompaktu je pečeť, která potvrzuje, že výrobek obsahuje maximální povolené množství složí. Námi používané slože mají maximální možnou kvalitu a vykazují, čistotu 99,5 procent, což nebývá u ostatních dovozců pravidlem a některé firmy používají slože o čistotě jen kolem 80-85%. Věnovali jsme mnoho let testování různých složí, efektů a dovolíme si tvrdit, že naše dnešní kvalita efektu a celkového zpracování kompaktů je na nejvyšší světové úrovni.

Multiefektní kompakty - v naší nabídce jsou nejvíce zastoupeny multiefektní kompakty, které jsou určeny pro prodej koncovému spotřebiteli. U těchto multiefektních výrobků, je použito vždy velké množství různobarevných efektů, tak aby byl zákazník spokojený s pestrostí výrobku. Téměř žádný zákazník si nechce koupit výrobek, který bude mít jen jeden efekt (byť sebekvalitnější) a téměř všichni zákazníci vyžadují výrobky s větším počtem efektů. Tomuto trendu jsme uzpůsobili naši nabídku.

Jednoefektové profi kompakty - v naší nabídce pro letošní rok máme více než 100 jednoefektových kompaktů 16-49ran v ráži 30mm nebo 50mm!! Myslím si, že toto číslo hovoří za vše a doufám, že každý zákazník nalezne v naší nabídce ten druh efektu, který potřebuje. Množství různých sérii kompaktů dává zákazníkům také svobodu při výběru optimálního počtu ran, někdo raději používá 25-rané kompakty a někdo má raději 49-rané kompakty. Pro letošní rok je tato série výrobků také doplněna o již zmíněné 50mm moždíře a také o žádané šikmé moždíře v ráži 30mm.

Multikaliberní kompakty - tyto se v posledních letech těší stále větší a větší oblibě. V naši nabídce máme dva největší zástupce v dané kategoii a to výrobky C47M (47ran) a C63M (63ran). Tyto výrobky obsahují 1000g složí, což je maximální hranice pro volně prodejnou 3 kategorii dle EU norem. Tyto výrobky mají dva průměry moždíře a také se střídají rovné a šikmé moždíře, což umocňuje kvalitu těchto výrobků.

V ostatním sortimentu jsme do naší nabídky přidali Lampion štěstí, pochodně a zápalnou šňůru balenou po 5m v blistru. Již standartem je nabídka našich nezničitelných moždířů, které nabízíme za velice nízké ceny.

Na základě žádostí našich zákazníků jsme pro rok 2012 upravili ty kartony, ve kterých bylo hodně kusů a tyto kartony jsme zmenšili. Pro tento rok je možný prodej pouze po celých kartonech. Prodej po kusech je možný pouze u označených položek (viz ceník).

Na našem DVD naleznete efekty všech našich kompaktů. DVD je uděláno velice přehledně a je snadné na něm vyhledat rychle jakýkoliv výrobek.

Klásek Trading je ryze českou firmou, bez jakéhokoliv cizího kapitálu.

V posledních 3 letech se na trhu objevují nelegální kopie našeho zboží! Chceme upozornit zákazníky, že s tímto zbožím nemáme nic společného! Během našeho dlouhého šetření, jsme zjistili, kdo za výrobou a distribucí tohoto podřadného zboží stojí. Učinili jsme veškeré právní kroky k tomu, abychom zabránili dovozu těchto nebezpečných výrobků do České republiky. Jakmile bude vše dořešené a budeme si jisti právní nepostižitelností, tak zveřejníme, kdo za tímto nekalým „obchodem“ stojí. Zveřejnění provedeme tak, aby se celá pyrotechnická veřejnost dozvěděla, kdo se snaží takto „podnikat“ a chceme věřit, že obchodní hrdost prodejcům nedovolí, aby s takovouto podvodnou firmou dále spolupracovali. Falešné výrobky mají stejný rozměr, tvar a design na bočních stranách jako naše výrobky. Je však velice snadné falešné výrobky identifikovat a to takto:

  1. Nemají na vrchní straně stejný papírový design jako je použit na bočních stranách. Tuto formu úpravy v tomto roce má 99% našich výrobků.
  2. Falešné výrobky mají často varovný text na žlutém barevném podkladu. Všechny naše výrobky mají varovný text podle EU směrnice a to na černém podkladu.
  3. Výrobky jsou velice špatně technicky zpracované a je špatně nalepený design k výrobku.
  4. Všechny nápisy na kartonu jsou zelené. Všechny naše kartony jsou vždy popsány pouze černou barvou.
  5. Pokud si výrobek už zakoupíte a odpálíte ho, tak zjistíte, že efekt je velice špatný a téměř vždy se jedná jen o nejlevnější efekt - červeno/zelené pivoňky.

Toto je pár základních údajů, jak snadno identifikujete kopie našeho zboží. V letošním roce budou probíhat četné kontroly, které se budou snažit toto nelegální zboží v maximální možné míře vypátrat, zabavit a následně zničit. Pokud na toto nelegální zboží narazíte, prosím informujte nás. V následujícím roce změníme některé další věci na našich výrobcích, kartonech a budeme všechny zákazníky o tomto před začátkem prodejů informovat. Tyto změny budeme činit se záměrem, aby bylo hned na první pohled jasné, zda se jedná o naše originální zboží čí o kopii.

Máme pro vás připraveno několik typů reklamních plakátů, které vhodně propagují prodej zábavné pyrotechniky. Plakáty jsou dostupné samozřejmě zdarma při odběru zboží.

V naší firmě se již stala standardem doprava zboží zdarma, která platí v rámci celé České republiky a nově i Slovenské republiky! Doprava zdarma bude poskytnuta každému zákazníkovi při jednorázové objednávce nad 75.000 Kč bez DPH z platného velkoobchodního ceníku.

Podstatná informace pro naše slovenské zákazníky je, že máme opět vyřešenou dovozní licenci a můžeme celý náš prodejní sortiment volně distribuovat na Slovensku. Každý zákazník samozřejmě při nákupu obdrží prohlášení o shodě pro SK.

Komisní prodej - nabízíme všem našim zákazníkům možnost vrátit nám neprodané zboží do 15. ledna 2013 a 2014. Komisní prodej se týká jen zboží odebraného v roce 2012 či 2013 a je možný v maximálním množství do 20% z celkových odběrů. Všechny další podrobnosti komisního prodeje Vám rádi na požádání vysvětlíme.

Věříme, že vás tato zcela nevšední a komplexní nabídka zaujme a podpoří váš zájem o pyrotechniku se zárukou kvality, kterou jistě značka Klásek dlouhodobě představuje.

Klásek Trading s.r.o.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Tygr

Kompakt stříbrná vlna + poslední 2 rány titanová exploze

Haďák

Kompakt 3 různobarevné efekty

RDGC-červná

450g slože ruční dýmový granát, červená barva


NOVINKY

PRODEJNA KLASEK TRADING
PRODEJNA KLÁSEK TRADING U Studia 2253, Ostrava-Zábřeh, 700 30 otevřeno po-pá 8-17 hod nejlepší ceny i pro veřejnost
více informací
PARTY GIRLS
Party Girls - pozvěte je, aby vaše oslava byla zábavnější
more info...
ZBOŽÍ NA SLOVENSKO
ZASÍLANÍ ZBOŽÍ NA SLOVENSKO
více informací
To se mi líbí

KATEGORIE

NABÍDKA OHŇOSTROJŮ

Nad 3 000 Kč zdarma poštovné, balné

Poštovné zdarma se netýká kompaktních zahradních ohňostrojů

Nepřehlédněte

Video záznamy našich efektů
Video záznamy našich efektů pro rok 20011/2012 neleznete na odkliku "Podrobnosti" u vybraného zboží.
Zaslání balíku do 30 kg
Za zaslání balíku do 30 kg účtujeme 150 Kč bez DPH.


TOPlist